IZ Kancelaria

Kancelaria prawna Warszawa Wola

Radca Prawny Iwona Zubrzycka-Zięba ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie, a następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2015 r. jest członkiem Okręgowej Izby radców Prawnych w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w największej polskiej firmie telekomunikacyjnej Telekomunikacja Polska S.A., gdzie zajmowała się m.in. ochroną danych osobowych, ochroną konkurencji i konsumentów, prawem zamówień publicznych oraz prawem telekomunikacyjnym w zakresie regulacji rynku telekomunikacyjnego. Bogate doświadczenie procesowe zdobyła pracując w renomowanych kancelariach adwokackich w Warszawie. Posługuje się językiem angielskim.

Adwokaci Warszawa Wola

Specjalizacje:

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się m.in.

  • Prawo rodzinne i opiekuńcze – rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty,
  • Prawo cywilne – ochrona własności, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania,
  • Obsługa wspólnot mieszkaniowych – zasiedzenie nieruchomości w Warszawie, sprawy o zapłatę p-ko dłużnikom zalegającym z opłatami na rzecz Wspólnoty, prowadzenie spraw w postępowaniu egzekucyjnym, realizację roszczenia Wspólnoty Mieszkaniowej o nakazanie sprzedaży lokalu, reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych,  tworzenie, opiniowanie oraz negocjowanie umów zawieranych przez Wspólnotę,
  • Kompleksowa, bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych, rejestracja i obsługa spółek itp.
  • Prawo spadkowe, karne, administracyjne.

Kancelaria oferuje porady prawne zarówno w formie ustnej jak i pisemnej oraz prowadzi negocjacje i reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii – Adwokaci Warszawa Wola, Tarchomin, Białołęka,  w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Z Kancelarią współpracuje zespół prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, których merytoryczne przygotowanie i kwalifikacje gwarantują zaangażowanie oraz efektywność działania.

Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd.

Kontakt telefoniczny – tel. 606 733 230, godziny pracy: Pn. – Pt. godz. 9–18.