Biuro:
Al. Solidarności 119/125 lok. 67
00-897 Warszawa
Siedziba:
ul. Van Gogha 9B/14A
03-188 Warszawa

O mnie

Ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie, a następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie (nr wpisu 3833).
Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w największej polskiej firmie telekomunikacyjnej Telekomunikacja Polska S.A., gdzie zajmowała się m.in. ochroną danych osobowych, ochroną konkurencji i konsumentów, prawem zamówień publicznych oraz prawem telekomunikacyjnym w zakresie regulacji rynku telekomunikacyjnego. Bogate doświadczenie procesowe zdobyła pracując w renomowanych kancelariach adwokackich w Warszawie.
Specjalizuje się w prawie procesowym, w szczególności z zakresu prawa cywilnego (w tym prawa rodzinnego i spadkowego) oraz prawa karnego. Posługuje się językiem angielskim.

Z Kancelarią współpracuje zespół prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, których merytoryczne przygotowanie i kwalifikacje gwarantują zaangażowanie oraz efektywność działania.

Kancelaria pozostaje w pełnym kontakcie z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, komornikami sądowymi oraz rzecznikiem patentowym.

Komentowanie zakoczone.